مسکن و ساختمان

آپارتمان‌های بالای یک میلیارد تومان

روز گذشته بیشترین فایل‌های فروش چند میلیاردی در بازار مسکن به واحدهای مسکونی در «محله فرمانیه» اختصاص داشت.

واحدهای لوکس یا سوپرلوکسی که تعداد محدودی از آشپزخانه آنها به صورت نیمه مبله و از طرف دیگر با حداقل یا حداکثر امکانات تفریحی و رفاهی به بازار عرضه شده بودند.

از سوی دیگر دو پارکینگ سندی حداقل امکاناتی است که در هر یک از این فایل‌های فروشی از سوی مالک عنوان شده است.
پلان استثنایی، عالی و بی‌نظیر نکته دیگری است که در مشخصات اکثر واحدهای فروشی لوکس و سوپرلوکس منطقه یک تهران اعلام شده است.
اگرچه کمترین قیمت برای هر متر مربع از این دسته از واحدهای مسکونی در منطقه شمال تهران حدود ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و بیشترین قیمت برای هر متر ۱۰ میلیون تومان تعیین شده است، اما برخی از دلالان فروش، اظهار کرده‌اند که نرخ‌های پیشنهادی «قیمت اکازیون» است.
مشخصات تعدادی از واحدهای مسکونی فروشی به این شرح است:
یک واحد نوساز ۲۷۰ متری در فرمانیه، ۴ خوابه با قیمت ۲ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان (متری ۹ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان) به بازار فروش پیشنهاد شده است و البته این قیمت به عنوان نرخ اکازیون به خریداران گوشزد شده است.
علاوه براین در خیابان فرشته یک واحد مسکونی به متراژ ۳۰۰ متر مربع واقع در برج و طبق گفته مشاور فروش این واحد با پلانی بدون نقص و چشم انداز بی‌همتا به همراه مشاعات خاص متری ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان) قیمت‌گذاری شده است.
همچنین مالکی قیمت هر متر مربع واحد ۳۰۰ متری خود را در منطقه پاسداران ، ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان محاسبه کرده است یعنی متقاضی باید یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به عنوان مبلغ خرید پرداخت کند. واحد مذکور از ۴ اتاق خواب، ۲ پارکینگ، ۳ مسترروم (بزر‌گ‌ترین اتاق خواب که دارای سرویس است) و ۲ سالن نشیمن بهره مند است. ;
از طرف دیگر، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای قیمت هر متر مربع واحدی ۲۴۰ متری در یکی از فرعی‌های زعفرانیه پیشنهاد شده است. این واحد از ۱۳ متر تراس نیز برخوردار و ۳ خوابه طراحی شده است. طبق جزئیات ذکر شده در این فایل فروش، این سازه توسط بهترین سازنده شمیران ساخته شده است.

منبع;

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا