شرکت ها

نمایش قدرت و کیفیت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان ۱۴۰۲

بیست‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از فردا ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط بین اصناف و صنایع مرتبط با ساختمان، تامین نیازمندی‌های مشتریان، رونق‌بخشی به صنعت ساختمان و معرفی‌ آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های صنعت ساختمان و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.

رونیکس به‌عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار کشور در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ۱۴۰۲ حضور خواهد داشت تا تنوع گسترده‌ محصولات باکیفیت خود را با بیش از ۲۵۰۰ محصول از ابزارآلات برقی، شارژی، بادی و بنزینی، به همراه بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از ۳۴۰۰۰ نوع قطعه به علاقه‌مندان صنعت ابزار و ساختمان ارائه دهد.

این نمایشگاه بین‌المللی یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای صنعت ساختمان در کشور و خاورمیانه است و شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه صنعت ساختمان و تولیدکنندگان ابزار و یراق ساختمانی در آن حضور خواهند داشت. زمان برگزاری نمایشگاه، مورخ ۱۲ الی ۱۵ مرداد ماه و زمان بازدید از ۸ صبح تا ۱۶ عصر خواهد بود.

رونیکس کلیه سازمان‌ها، کارخانجات و همکاران صنعت ساختمان، صنف ابزار و تمام عزیزان علاقه‌مند به صنعت ابزار و ساختمان را به بازدید از غرفه خود در سالن ۴۰ نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران دعوت می‌کند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا