مسکن و ساختمان

با ۴میلیارد تومان کجای تهران می‌شود خانه خرید؟

 اگر با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در محله‌های شمال‌شرقی تهران دارید، میتوانید واحدی ۱۷ ساله در محله تهرانپارس‌غربی را با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب خریداری کنید.

به گزارش صما و به نقل از اقتصاد نیوز، با توجه به افزایش قیمت مسکن در ماه‌های اخیر و تبدیل شدن ملک به یک ابزار برای سرمایه‌گذاری، افراد زیادی با سرمایه‌های مختلف قصد خرید خانه در تهران را دارند.

اگر با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در محله‌های شمال‌شرقی تهران دارید، میتوانید واحدی ۱۷ ساله در محله تهرانپارس‌غربی را با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب خریداری کنید.

واحد دیگری در محله باغ‌فیض با متراژ ۶۹ متر و سنی حدود ۱۶ سال درحالی که این واحد ۲ اتاق خواب دارد را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر واحدی بزرگ‌تر در همین محله میخواهید، میتوانید آپارتمانی ۸۵ متری که۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد را با قیمت ۴ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۸۰ متری در محله نارمک با سنی معادل ۱۰ سال و ۲ اتاق خواب در روز‌های گذشته معادل ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد دیگری در این محله با سن ۱۵ سال و متراژ ۸۲ متر درحالی که ۲ اتاق خوابه است نیز قیمتی معادل ۴ میلیارد تومان دارد.

اگر واحدی نوساز میخواهید، میتوانید آپارتمانی ۹۵ متری با ۲ اتاق خواب را در منیریه با قیمت ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد دیگری در محله پونک با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۱۴ سال از ساخت آن می‌گذرد ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان دارد.

همچنین برای خرید واحد دیگری در همین محله با متراژ ۷۱ متر و سنی حدود ۱۶ سال درحالی که ۲ اتاق خواب داشته باشد به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا