شرکت ها

پنل مدیریت شهری و حکمرانی شهری در قرن ۲۱ در دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان

دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان ۳۱ خرداد و اول تیرماه در مرکز همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان حول محور ساخت و ساز تمدن ساز برگزار می شود. این اجلاس شامل سخنرانی، پنل ها و کارگاه های آموزشی است.

پنل مدیریت شهری و حکمرانی شهری در قرن ۲۱
 

در این اجلاس، پنل های تخصصی برگزار می شود که یکی از آنها پنل مدیریت شهری و حکمرانی شهری در قرن ۲۱ است. این پنل با حضور محمد سعید ایزدی، معاون پیشین وزارت راه و شهرسازی، عبدالرضا گلپایگانی معاون پیشین شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سید احمد حسینی نیا، معاون پیشین شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، آتوسا افغان، رئیس انجمن صنفی مهندسین معمار اصفهان و محمدرضا قانعی استاد دانشگاه و معمار پیشکسوت چهارشنبه ۳۱ خرداد از ساعت ۱۲:۱۰ الی ۱۳:۳۰ برگزار می شود.

سال گذشته این اجلاس  ۲۴ و ۲۵ خرداد در مرکز همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد و با استقبال گرم معماران، سازندگان و فعالان حوزه صنعت ساختمان مواجه شد. بررسی معیارها و شاخص‌های نمای اصفهان، تقدیــر از معــماران و ســازنــدگان برتر اصفهان، معرفی پــروژه هــای شــاخــص و با کیفیــت، کارگاه هــای آمــوزشی و پنل هــای تخصصی، نمایشگاه تجــهــیزات و مــصــالح اســتاندارد از جمله محورهای اولین اجلاس سازندگان و طراحان در اصفهان بود.

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا