حمل و نقل

تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطار به مناسبت آغاز دهه فجر

رضا عصاری معاون اجرایی شرکت رجا با بیان اینکه رجا به عنوان بزرگترین شرکت خدمات مسافری ریلی کشور و پیشرو در ارائه خدمات نوین به مسافران، در راستای بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در نظر دارد در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه امسال، مصادف با ایام دهه مبارک فجر، تسهیلات سفر را برای افراد با عنوان “رهپویان فجر” ارائه کند.

بلیط قطار

عصاری افزود: در قالب این طرح، ۳۰ درصد تخفیف برای متولدان ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ و ۲۰ درصد تخفیف به متولدان ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال‌های پس از ۱۳۵۷ که قصد سفر در بازه حرکتی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه امسال را دارند، ارائه می‌شود.

او ادامه داد: این تخفیفات بدون هیچ گونه مراحل اداری و بدون محدودیت مسیر تنها به شرط وجود ظرفیت فروش در سامانه آنلاین فروش بلیت، انجام می‌شود.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا تصریح کرد: علاقه‌مندان به بهره‌مندی از مزایای این طرح می‌توانند از طریق سایت رجا به نشانی www.raja.ir و دفاتر مجاز فروش بلیت قطار اقدام به خرید بلیت کنند.

او در خصوص اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی در قطار‌های رجا اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+ سلامت) با انجام شیوه نامه‌های بهداشتی اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطار‌ها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و غیره آغاز و اجرایی کرده است.

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا