حمل و نقل

انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه‌شنبه

مرکز اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای از انسداد شبانه محور هراز تا فردا خبر داده و اعلام کرده است مسافران از جاده‌های چالوس و فیروزکوه برای سفر به شمال استفاده کنند.

به گزارش روز دوشنبه از مرکز اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای، آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت خبر می‌دهد.

هم چنین جاده‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت جوی  از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل و گیلان حکایت دارد.

این مرکز از یک عملیات کارگاهی گزارش داده است که بر اساس آن در استان مازندران ،محور هراز (تونل زیار باغ) کیلومتر ۹۵ از  روز گذشته ۱۳ مرداد به مدت ۲ شب از ساعت ۲۱ تا ۵ صبح روز بعد. به‌ دلیل اجرای عملیات تعمیر ، و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل، مسدود بوده و تردد ازمحورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام  می‌شود.

هم چنین در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢ هزارو ٢۶٢ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۳درصد کاهش تردد گزارش شده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۲ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا۴ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا