مسکن و ساختمان

سخنرانی پژمان جوزی در پنل مدیریت شهری و حکمرانی شهری در قرن۲۱ در دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان

پژمان جوزی، سازنده منتخب تهران در پنل مدیریت شهری و حکمرانی شهری در قرن ۲۱ در دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان سخنرانی می کند.

پزمان جوزی،دانش آموخته مدرسه سن لویی و رازی رشته ریاضی فیزیک و فارغ التحصیل مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران است. طراحی ، سرمایه گذاری و اجرای بیش از ۱،۱۰۰،۰۰۰۰  متر مربع پروژه در قالب ۵۵ پروژه ساختمانی موفق مسکونی ، اداری و تجاری به ثمر نشته و تحت بهره برداری در تهران بخشی از سوابق کاری وی است. وی  موسس و مدیریت کل گروه مهندسی پژمان جوزی و همکاران از ۱۳۷۶ تا کنون است.

با توجه به پروژه های متعدد در دست اجرای پژمان جوزی، از جمله پروژه های مسکونی و تجاری بزرگی چون دنیز، باغ وفا، باغ منظریه، خرم نژاد و ناهید، به راحتی می توان فهمید که وی تا چه اندازه به توسعه شهر و ایجاد فضاهای زندگی با کیفیت بالا اهمیت می دهد. علاوه بر این، پروژه بزرگ افکت، که در ساحل مازندران قرار دارد، نشان می دهد که ای سازنده توانایی توسعه پروژه های تفریحی و توریستی را نیز دارد.

دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان ۳۱ خرداد و اول تیرماه در مرکز همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان حول محور ساخت و ساز تمدن ساز برگزار می شود. این اجلاس شامل سخنرانی، پنل ها و کارگاه های آموزشی است. سخنرانی پژمان جوزی روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۲:۱۰ الی ۱۳:۳۰ خواهد بود.

سال گذشته این اجلاس  ۲۴ و ۲۵ خرداد در مرکز همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد و با استقبال گرم معماران، سازندگان و فعالان حوزه صنعت ساختمان مواجه شد. بررسی معیارها و شاخص‌های نمای اصفهان، تقدیــر از معــماران و ســازنــدگان برتر اصفهان، معرفی پــروژه هــای شــاخــص و با کیفیــت، کارگاه هــای آمــوزشی و پنل هــای تخصصی، نمایشگاه تجــهــیزات و مــصــالح اســتاندارد از جمله محورهای اولین اجلاس سازندگان و طراحان در اصفهان بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا