استودیو صما

شهردارتهران خبر داد

کاهش زمان صدور پروانه ساخت و ساز در تهران از خرداد ۱۴۰۲ به دوماه

شهردار تهران از کاهش زمان صدور پروانه ساختمان به دو ماه تا پایان خرداد خبر داد و گفت: ما بخش‌هایی را که داخل شهرداری است، تسهیل می‌کنیم و برای کاهش زمان صدور پروانه ساختمان در شهرداری در حال هماهنگی هستیم.
 علیرضا زاکانی در مورد تحقق وعده کاهش زمان صدور پروانه ساختمان تا خرداد ماه اظهارداشت: در تلاش هستیم میانگین صدور پروانه را که از ۱۰ ماه تا بیش از یک سال طول می‌کشد به دو ماه برسانیم و ان‌شاءالله تا آخر خرداد ماه این مهم محقق می‌شود.
زاکانی با بیان اینکه ۱۲۰ مرحله و نقطه اثر در صدور پروانه نقش دارند، افزود: ما بخش‌هایی که در داخل شهرداری است تسهیل می‌کنیم؛ اما تا آنجا که به ایمنی آسیب نزند و به فضل خدا، برای کاهش زمان صدور پروانه در شهرداری در حال هماهنگی هستیم.
وی با اشاره به اثرگذاری و فعالیت سازمان‌هایی در خارج از شهرداری در فرآیند صدور پروانه گفت: برخی از این فرآیند‌های صدور پروانه مربوط به سازمان‌ها و مجموعه‌های بیرون شهرداری است که رایزنی با آنها را شروع کرده‌ایم تا در کاهش صدور پروانه ساختمانی کمک کنند.
شهردار تهران در پاسخ به این سؤال که آیا این سازمان‌ها کمک می‌کنند؟، افزود: چرا نکنند؟! کار، کار مردم است و همه باید دست به دست هم بدهند تا کار انجام شود.
 
 
 
 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا