مسکن و ساختمان

پیشنهادهای وزارت راه و شهرسازی در قانون بودجه

وزیر جدید راه و شهرسازی در نخستین نشست شورای معاونان با تأکید کرد همه با جدیت به کار خود ادامه داده و به وی گزارش عملکرد هفتگی دهند.

به گزارش َصما و به نقل از ایلنا،امروز ۱۶ آذر و بعد از جلسه رأی اعتماد مجلس به وی، نخستین جلسه شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی به ریاست مهرداد بذرپاش وزیر منتخب با حضور تمامی معاونان ستادی، حمل و نقلی و مسکن و شهرسازی در ساختمان دادمان برگزار شد.

وزیر راه و شهرسازی در این نشست ضمن استماع گزارشی از روند فعالیت‌های مختلف حوزه‌های حمل و نقل و مسکن و شهرسازی از تلاش‌های رستم قاسمی وزیر پیشین راه و شهرسازی و همچنین تلاش‌های شهریار افندی‌زاده در زمان تصدی سرپرستی وزارتخانه تقدیر و تشکر کرد.

بذرپاش در بیان بخشی از انتظارات و برنامه‌های خود گفت: از تمامی معاونت‌ها می‌خواهم که با جدیت به کار خود ادامه دهند و همچنین گزارشی هفتگی از روند فعالیت‌های خود و پروژه‌های در دست اجرا همراه با پیشرفت پروژه‌ها ارائه کنند.

عضو کابینه دولت سیزدهم با تاکید بر اینکه جلسات شورای معاونان هر دو هفته یکبار تشکیل خواهد شد، روزهای آتی را فرصتی مغتنم برای وزارتخانه راه و شهرسازی برای لحاظ شدن پیشنهادات بودجه‌ای وزارتخانه در قانون بودجه ۱۴۰۲ دانست و گفت: باید تلاش شود تا در قانون بودجه ۱۴۰۲ و برنامه هفتم توسعه پیشنهادهای وزارت راه و شهرسازی در بخش بودجه‌ای لحاظ شود.

وی با تأکید بر لزوم ابتکار عمل در تمامی معاونت‌های زیرمجموعه و توجه به امور ارتباطی اطلاع‌رسانی تصریح کرد: مدیران روابط عمومی دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی را به اطلاع همگان برسانند و ارائه اطلاعات واقعی به عملکرد وزارت راه و شهرسازی کار مهمی است که در برنامه و اولویت‌های این دوره قرار دارد.

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا