نظام مهندسی

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان:

تعویق برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته عمران، معماری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک خبر داد.

به گزارش صما، دفتر مقررات ملی و  کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای از تعویق زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان خبر داد که قرار بود اردیبهشت امسال برگزار شود.

در این اطلاعیه تصریح شده است: به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان می‌رساند، آزمون ورود به حرفه مهندسان که مقرر بود در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شود، بنا به دستور وزیر راه‌وشهرسازی و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا تا اطلاع بعدی معوق شود.

زمان برگزاری آزمون مردادماه اطلاع‌رسانی می‌شود

بر این اساس زمان‌بعدی برگزاری آن با‌توجه‌به شرایط بهداشت عمومی تا پایان مرداد ماه از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

گفتنی است، آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته عمران، معماری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک برگزار می‌شود. صلاحیت‌های ذکر شده نیز برای آزمون در رشته‌های مختلف بدین شرح است: رشته‌های معماری (نظارت- طراحی- اجرا)، عمران (نظارت- محاسبات- اجرا – طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان- ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تاسیسات ‌مکانیکی (طراحی- نظارت- اجرا)، تاسیسات‌ برقی (طراحی- نظارت- اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا