پانزدهمین اجلاس سازندگان و طراحان

برای سومین سال در تبریز

تاریخ برگزاری : ۲۱ و ۲۲ آذر ۱۴۰۲   ساعت : ۹ تا ۱۷
مکان : تبریز – خاوران – مرکز همایش های بین المللی تبریز

روز شمار تا آغاز برنامه
روز
ساعت
دقیقه

دبیرخانه : ۲۲۸۵۳۵۳۰-۰۲۱

سرفصل ها و مخاطبین​

مخاطبین

سازندگان و سرمایه گذاران تبریز و سازندگان شاخص کلانشهر های کشور (تهران، مشهد، اصفهان) ، منتخبی از معماران و مهندسین مشاور صاحب نام تبریز و کشور ، مدیران شهری تبریز

بررسی ساخت و ساز تمدن ساز در تبریز در این گردهمایی برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام ، برگزاری پنل های تخصصی بررسی چالش های ساخت و ساز در شهر تبریز ، برگزاری پنل های ارائه پروژه های شاخص ، نمایشگاه SCALE با ۱۰۰ پروژه و معمار شاخص کشور 

نمایشگاهی خصوصی با ۱۶ غرفه VIP به‌ طور ویژه برای برندها آماده شده است.

 

نمایشگاه معماری و سازندگان صنعت ساختمان با عنوان” SCALE ” همزمان با برنامه برگزار می شود. در این نمایشگاه پروژه های در حال ساخت ، پروژه های آماده فروش و پروژه های تکمیل شده شاخص کشور با حضور سازنده پروژه و معمار آن برگزار می شود.

در گردهمایی گذشته، بیش از ۱۲۰۰ سازنده و معمار برجسته به عنوان منتخبان، در دومین دوره این گردهمایی در شهر تبریز حضور یافتند.

سخنرانان و ارائه دهندگان دوره پیشن اجلاس های کشوری

تصاویری از اولین دوره برگزاری

سوالی دارید؟

درباره برگزار کننده این رویداد

مجتمع رسانه‌ای ساختمان-صما ، با بیش از ۱۸ سال سابقه یکی از برجسته‌ترین موسسات رسانه‌ای کشور به صورت تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می‌شود. این مجتمع با هدف ارتقاء و توسعه فرهنگ ساخت‌وساز در ایران فعالیت می‌کند. در طول سال‌های فعالیت، انتشار مجله ساختمان ، سایت خبری صما و متنوع‌ترین برنامه‌ها از جمله بیش از ۱۳ دوره اجلاس های سازندگان و طراحان را در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و اصفهان همچنین برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و کمپین‌ها با موضوعاتی مانند ساختمان پایدار، نما و ایمنی ، برگزاری جشنواره‌های مانند انتخاب چهره‌ی سال صنعت ساختمان و جایزه معماری تهران را برگزار کرده است. فعالیت‌های این مجتمع فراتر از حدود ایران می‌رود و در کشورهای حوزه GCC نیز نام ایران را در صنعت ساختمان جهانی معروفی کرده است. مجله ExpoPulseنیز یکی از رسانه های بین المللی وابسته به این گروه می باشد.