مسکن و ساختمان

کمپین شهر و سازنده در منطقه یک رونمایی شد

کمپین شهر و سازنده در منطقه یک با حضور مدیران شورای شهر و شهرداری و سازندگان برتر در چهارمین گردهمایی سازندگان منطقه یک رونمایی شد.

 

این کمپین با حضور مهدی عباسی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرتهران، علیرضا جاوید معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، مهدی صباغ شهردار منطقه یک، پدرام اخوان معاون  معماری و شهرسازی شهرداری منطقه یک، پژمان جوزی، مدیرعامل شرکت پژمان جوزی و همکاران، مسعود ارونقی، مسئول حقوقی سازندگان، عباس گلوی، مدیرعامل گروه مهندسی تندیس زنبق، سید علی رضا بنی صدر، مدیر عامل گروه پارسا سازه صدر و علی حسین اسدی، مدیرعامل گروه ساختمانی دیپلمات رونمایی شد و سپس عکس دسته جمعی با حضور سازندگان برتر و مدیران شهری گرفته شد.

کمپین سازنده و شهر در گام نخست برای اجرا در ۶ منطقه تهران برنامه‌ریزی شده و هدف آن ایجاد تعامل میان مدیریت شهری و سازندگان پایتخت است تا طی برگزاری نشست‌های رودررو به بیان مشکلات و طرح راهکارها در جهت تامین منافع متقابل و مصالح شهر بپردازند.

کمپین «شهر و سازنده» شامل محورهای زیر است:

بررسی قانون موسوم به برج باغ

طرح موضوع اخذ وجوه مازاد بر مقررات قانونی
بررسی قانون مربوط به فضای سبز شهر تهران و اخذ جریمه درختان
هم اندیشی جهت به‌روز رسانی ضوابط و مقررات کمیسیون ماده پنج و کمیسیون نما

طرح موضوع مخالفت سازندگان با لایحه اصلاح کمیسیون ماده صد
طرح پیشنهادات جهت بهبود تعامل سازندگان با سازمان نظام مهندسی ساختمان

ضرورت تشکیل کمیسیون حل اختلاف در مناطق به منظور تعیین تکلیف پروژه های بلاتکلیف بررسی مشکلات سازندگان با سازمان تامین اجتماعی

بررسی مشکلات سازندگان با اداره برق

 

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا