مسکن و ساختمان

قیمت‌آپارتمانی نقلی در شرق تهران امروز ۷ آبان

قیمت مسکن در یکی از شلوغ‌ترین و محبو‌ب‌ترین بخش‌های تهران متعادل‌تر از مناطق غربی و شمالی پایتخت است.قیمت مسکن امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ در شرق تهران بررسی شده است.

به گزارش صما و به نقل از اقتصادآنلاین،  آپارتمانی ۲۳ساله در محله پیروزی با متراژ ۵۲متر و یک اتاق خواب ارزشی بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان دارد.

آپارتمانی ۳۹متری در مجیدیه درحالی که ۲۰سال از ساخت آن گذشته باشد و یک خوابه باشد، در روزهای گذشته معادل یک میلیارد و ۲۵۰میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی ۲۰ساله در همین منطقه با متراژ ۴۶متر و یک اتاق خواب، معادل یک میلیارد و ۴۱۹میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحدی ۱۲ساله در محله تهرانپارس‌شرقی با متراژ ۴۱متر و یک اتاق خواب، به بودجه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان نیاز دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله نارمک را دارید می‌توانید واحدی ۲۶ساله با متراژ ۳۸متر و یک اتاق خواب را با قیمت یک میلیارد و ۲۶۰میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحدی با سن معادل ۱۸سال در همین منطقه با متراژ ۳۸متر و یک اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۳۰متری در محله تهران‌نو با سنی معادل ۵سال و یک اتاق خواب، ارزشی معادل یک میلیارد و ۲۸۰میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به‌فروش گذاشته شده و قطعا به‌طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا