مسکن و ساختمان

برخورد قانونی با واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی غیراستاندارد

به گزارش صما و به نقل ازپایگاه خبری معدن نیوز بازرسان استاندارد در جریان بازرسی از واحدهای تولیدی بتن آماده در شهرستان‌های ری، اسلامشهر و قدس، چندین واحد تولیدکننده بتن آماده و بلوک غیراستاندارد را پلمب کردند.
به گزارش معدن نیوز و به نقل از صما بازرسان استاندارد در جریان بازرسی از واحدهای تولیدی بتن آماده در شهرستان‌های ری، اسلامشهر و قدس، چندین واحد تولیدکننده بتن آماده و بلوک غیراستاندارد را پلمب کردند.

عباس نوری اظهار داشت: طی بازرسی مشترک بازرسان استاندارد به همراه نماینده انجمن تولیدکنندگان بتن آماده و قطعات بتنی ایران در منطقه شهرری، یک واحد تولیدی بتن آماده بدون نشان استاندارد با نام “آریا بتن قصر” پلمب شد.

وی ادامه داد: همچنین در بازرسی از واحدهای تولیدی اسلامشهر، واحد تولیدی بتن آماده فاقد نشان استاندارد با نام “رایکا” پس از پلمپ، برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

نوری در پایان از شناسایی و توقیف ۵ واحد تولیدکننده متخلف و بدون مجوز استاندارد، که بلوک سبک تولید می‌کردند، خبر داد و افزود: بازرسان استاندارد و انجمن صنفی تولیدکنندگان بلوک سبک استان تهران، در بازرسی از واحدها در شهرقدس، ۲۴ هزار عدد بلوک غیراستاندارد را توقیف کردند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا