مسکن و ساختمان

برخی هنوز حقوق اسفند را دریافت نکرده‌اند

برخی از کارکنان دولتی و شرکت‌های خصوصی هنوز حقوق اسفند خود را نیز دریافت نکرده‌اند.کارگران شهرداری «اهر» جزو همین دسته‌اند که هنوز در انتظار دریافت حقوق اسفند خود هستند.

به گزارش صما و به قل از ایلنا، از قرار معلوم کارگران مجموعه شهرداری اهر که در استان آذربایجان شرقی واقع شده است، دست‌کم دوماه دستمزد پرداخت نشده، دارند.

این کارگران که از افزایش میزان مطالبات مزدی خود در ماه‌های آینده نگرانند، می‌گویند: مشکلات معیشتی و عدم پرداخت مطالبات، مشکلات بسیاری برای خانواده‌هایمان به وجود آورده است.

به گفته کارگران شهرداری اهر؛ آن‌ها مطالبات مزدی خود را از ابتدای سال جاری دریافت نکرده‌اند در عین حال تعدادی از همکاران هنوز حقوق اسفند خود را دریافت نکرده‌اند.

طبق اظهارات این کارگران که در واحد خدماتی و فضای سبز کار می‌کنند، آنها هنوز طبق مصوبه افزایش حقوق سال ۱۴۰۱دریافتی نداشته‌اند و اگر وضعیت به همین منوال پیش برود مشکلات معیشتی‌شان حادتر خواهدشد.

آن‌ها با انتقاد از اوضاع نامناسب معیشتی خود گفتند: با وجود همه مشکلاتی که در زمینه دریافت حقوق با آن مواجهیم، توقع داریم مسئولان شهرداری اهر به مساله معیشت و پرداخت دستمزد کارگران مجموعه خود رسیدگی کنند.

کارگران در خاتمه از شهردار و شورای شهر درخواست کردند که حقوق معوقه را پرداخت نمایند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا