شهر

محمد آئینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران شد

طی حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، محمد آئینی به‌عنوان مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب شد. قرار است فردا مراسم معارفه وی برگزار شود.

به گزارش صما، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حکمی محمد آئینی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب کرد.

قرار است فردا با حضور احتمالی وزیر راه و شهرسازی مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت بازآفرینی شهری برگزار شود.

آئینی پیش‌از این عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی بوده است. وی سابقه مدیرعاملی شرکت عمران شهر جدید اندیشه را در کارنامه کاری خود دارد.

به گزارش صما، ۱۰ مهرماه امسال رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی اولین تغییر در سطح معاونان مسکنی خود را انجام داد و طی حکمی حسن احمدی نوری را به‌عنوان سرپرست شرکت بازآفرینی شهری ایران جایگزین مهدی عبوری کرد.

متن حکم وزیر راه خطاب به نوری به شرح زیر بود؛

«نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ شما را به عنوان سرپرست شرکت بازآفرینی شهری ایران، منصوب می‌کنم. امید است با اتکال به الطاف الهی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های بی‌نظیر و بالقوه «این شرکت» اهتمام ویژه داشته و در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.»

طبق آنچه شرکت بازآفرینی شهری ایران اعلام کرده مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران امروز با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برگزار شده است.  این اولین تغییر در سطح معاونان وزیر راه و شهرسازی است. پیش بینی می‌شود به‌زودی معاون وزیر در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور نیز منصوب شود.

 مهدی عبوری آذرماه سال ۹۸ طی حکمی از سوی وزیر سابق راه و شهرسازی به عنوان معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب شده بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا