شهر

حناچی چه اقداماتی جهت توسعه رفاه عمومی انجام داد؟

شهردار تهران توضیحاتی درباره توسعه رفاه عمومی توسط مدیریت شهری ارائه داد.

پیروز حناچی، شهردار تهران، درباره اینکه مدیریت شهری چه اقداماتی جهت توسعه رفاه عمومی انجام داده است، اظهارداشت: افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت مسافرگیری مترو و کاهش محسوس سرفاصله حرکت قطارها همچنین فعالیت ۱۰۰درصدی این ناوگان همزمان با اجرای طرح ترافیک در شرایط شیوع ویروس کرونا از جمله گام‌هایی است که جهت توسعه رفاه عمومی برداشته شده است.

وی افزود: تجهیز امکانات بهشت‌زهرا (س) از جمله خرید و تجهیز ۵۰ آمبولانس و راه‌اندازی سامانه ۱۵۳۰ تحت دسترسی شهروندان و خدمات بهشت‌زهرا و اورهال و تعمیر بیش از ۶۰ مجموعه ورزشی همچنین احداث مجموعه‌های ورزشی چند منظوره مانند مجموعه شهید دستجردی، شهدای افسریه و آدم و حوا از دیگر اقدامات جهت توسعه رفاه عمومی محسوب می‌شود.

شهردار تهران ادامه داد: ساخت و بهره‌برداری از اولین شهربازی مبتنی بر هوش‌های ۸‌گانه برای کودکان، راه‌اندازی موزه اسباب‌بازی و افتتاح دریاچه باغ‌هنر در منطقه گردشگری اراضی عباس‌آباد همچنین احداث مرکز همایش های ۳۲ هزار مترمربعی رازی در جوار برج تاریخی طغرل از دیگر اقدامات در جهت رفاه عمومی بوده است.

وی با اشاره به تجهیز و تکمیل مرکز نمایش‌های آئینی‌باغ‌سبز با کاربری فرهنگی، هنری و تجاری گفت: توسعه و ساخت بازارهای میوه و تره‌بار جدید در مناطق کم‌برخوردار که حدود ۱۵ مورد بوده از اقدامات دیگر در جهت توسعه رفاه عمومی است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه رفاه عمومی به نظرم به معنای توجه به خاص عموم مردم با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت همه آحاد جامعه است و درازمدت همبستگی اجتماعی را بالا می‌برد که امیدوارم ان‌شاءالله بتوانیم اقدامات گسترده‌تری در این راستا انجام دهیم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا