مسکن و ساختمان

تکمیل و تحویل ۳۸۰۰ واحد مسکونی توسط انجمن خیرین مسکن‌ساز تا پایان امسال

فرهاد خاکی‌‌پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز : برنامه‌های انجمن برای تولید مسکن برای افراد نیازمند حمایت، تا پایان امسال، برشمرد. مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز، با اشاره به اینکه انجمن خیرین مسکن‌ساز سازمانی مردم نهاد است که در سطح کشور با اعضای هیات امنای حساب ۱۰۰ امام (ره) تشکیل می‌شود و مانند تمامی انجمن‌ها به شکل خیریه فعالیت می کند، گفت: از بدو فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز،نزدیک به ۳۰ هزار واحد مسکن در دستور کار قرار گرفته بود که تا امروز نزدیک به ۲۱ هزار واحد تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است.

خیرین مسکن‌ساز

نزدیک به ۶ هزار واحد در دست اقدام هستند که در حال تهیه نقشه و مشخصات هستند. خاکی‌‌پور افزود: با توجه به افزایش قیمت‌هایی که از سال گذشته و ابتدای سال جاری تاکنون در تمامی حوزه ها و از جمله حوزه مسکن رخ داده و همچنین تاکید وزیر راه و شهرسازی در بحث افزایش تسهیلات به ۱۴۰ میلیون تومان، ۳۸۰۰ واحد مسکن نیز با پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصد در سطح کشور در حال انجام هستند.

وی ادامه داد: در برنامه است تا ۳۸۰۰ واحد مسکونی توسط خیرین مسکن ساز به غیر از واحدهایی که برای سایر موارد ازجمله مسکن دومعلول‌ها در دست ساخت است، تکمیل شده و تحویل متقاضیان شود. به گفته مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز، با توجه به افزایش قیمت‌هایی که در سالجاری در حوزه دستمزد و مصالخ رخ داد، فعالیت انجمن خیرین مسکن‌ساز نیز تحت‌‌تاثیر قرار گرفت.

در عین‌حال چنانچه با افزایش تسهیلات موافقت شود و ۵۰ درصد باقیمانده این واحدها شامل دریافت افزایش تسهیلات شود جای امیدواری وجود دارد تا واحدها در زمان مقرر تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا