حمل و نقل

ترافیک سنگین در هراز و آزادراه رشت-قزوین/محور کندوان و آزادراه تهران-شمال یک طرفه شد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: امروز ۹ شهریورماه از ساعت ۱۲:۰۰ در محور کرج-چالوس و آزادراه تهران – شمال تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال کندوان و این آزادراه تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در هراز و آزادراه رشت-قزوین/محور کندوان و آزادراه تهران-شمال یک طرفه شد

ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

محور کندوان و آزادراه تهران-شمال یک طرفه شد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: امروز ۹ شهریورماه از ساعت ۱۲:۰۰ در محور کرج-چالوس و آزادراه تهران – شمال تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال کندوان و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در هراز و آزادراه رشت-قزوین

وی تصریح کرد: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب کندوان حدفاصل مرزن آباد تا پل دزدبن و محدوده نسا و تردد روان در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران-شمال نشان می دهد.

محرابی نیا از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های تونل شماره یک، بایجان و آب اسک و ترافیک سنگین در آزادراه رشت – قزوین محدوده های عوارضی امامزاده هاشم و رودبار خبر داد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر شاهد تردد روان در محور فیروزکوه هستیم.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-تهران

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده گلشهر و در ادامه ترافیک نیمه سنگین محدوده پل فردیس خبر داد و گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه کرج – تهران محدوده پیکان شهر نشان می دهد.

محرابی نیا اضافه کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

آزادراه‌ کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته آزاد کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج و آزادراه‌ کرج-‌تهران پرترددترین جاده‌های کشور بود.

کمترین تردد جاده ها بین ساعات ۴ تا ۵ صبح

وی تصریح کرد‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌ ۲۲۲۳ دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل ۳۴.۵ درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۷.۱ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

انسداد محورهای خرم‌آباد – پلدختر و قزوین – همدان

محرابی‌نیا اظهار کرد: در حال حاضر جاده شهداد – نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر،محور قزوین – همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده فرعی شمشک – دیزین به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

یک طرفه شدن کندوان و هراز 

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز و فردا تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل این محدودیت بسته به میزان ترافیک تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد اعمال می شود.

هراز از ساعت ۱۴ امروز یک‌طرفه می‌شود‌

وی یادآور شد: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز و روز دوشنبه هفته جاری تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ امروز و فردا تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد کامیون در محورهای فیروزکوه و کندوان

محرابی نیا گفت: در ‌محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع  است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ امروز و فردا تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

وی افزود: در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز یکشنبه ۹ شهریور از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

محرابی‌نیا یادآور شد: البته در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

محدودیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال و تهران-مشهد تا ۱۱ شهریور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز سه شنبه مورخ ۱۱ شهریور در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

امروز محدودیت تردد کامیون در جاده‌های سلفچگان-قم و آستارا-اردبیل اعمال می شود

وی افزود: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ امروز ممنوع است.

وی یادآور شد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز یکشنبه ۹ شهریور ‌ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا