حمل و نقل

‌فروش بلیت قطارهای رجا برای محرم و صفر از ٢١ مردادماه

فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای دوره زمانی اول شهریور تا ۳۰ مهرماه ۹۹ مصادف با ایام محرم و صفر از ساعت ۱۰صبح روز سه‌شنبه (۲۱ مرداد ماه) آغاز می‌شود.

به گزارش صما از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، رضا عصاری، معاون اجرایی این شرکت افزود: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ( ۲۱ مرداد ماه) همزمان از طریق سایت اینترنتی، اپلیکیشن‌، سامانه ۱۵۳۹ انجام می شود؛ همچنین فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور صورت می‌گیرد.

عصاری گفت: هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

وی در خصوص سفر با قطارهای رجا در شرایط کرونایی اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و … انجام داده است.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا ضمن اطمینان خاطر به هموطنانی که نیاز به سفر با قطارهای رجا را دارند در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی این شرکت، از آنان درخواست کرد: با زدن ماسک و رعایت نکات و پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده در داخل قطار، هم به سلامت خود و هم سلامت کارکنان قطار کمک کنند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا