مسکن و ساختمان

رئیس جمهور جزئیات وام مستاجران را چهارشنبه اعلام می‌کند

معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام جزئیات وام ودیعه به مستاجران از سوی رئیس جمهور به مردم در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

محمود محمودزاده درباره آخرین تصمیمات نسبت به تعیین سقف وام ودیعه به مستاجران و نحوه پرداخت اقساط آن گفت: فردا در جلسه ستاد اقتصادی در این باره تصمیم‌گیری می‌شود.

وی تاکید کرد: در حالی که در همین لحظه من به عنوان معاون وزیر راه و شهرسازی از مبلغ نهایی وام ودیعه مطلع نیستم و فقط چندین پیشنهاد مختلف برای تصمیم‌گیری نهایی در حال بررسی است، می‌بینیم که برخی از رسانه‌ها حتی میزان اقساط آن را هم اعلام کردند که همه این اخبار را تکذیب می‌کنم.

معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی افزود: چند پیشنهاد مختلف درباره وام مستاجران ارائه شده است که تمام این پیشنهادات بررسی شده‌اند اما هنوز درباره هیچ‌یک از آنها تصمیم نگرفته‌ایم.

وی تاکید کرد: پس از برگزاری جلسه ستاد اقتصادی فردا، روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت تصمیم نهایی درباره سقف وام ودیعه و میزان اقساط آن توسط رئیس جمهور اعلام می‌شود.

محمودزاده ادامه داد: در حالی که هنوز هیچ تصمیم نهایی در این باره گرفته نشده نباید در افکار عمومی ذهنیتی ایجاد کرد.

وی افزود: برای پرداخت اقساط مدل ویژه‌ای پیشنهاد شده است که می‌تواند توان پرداخت مستاجران را افزایش دهد و احتمالا سود این وام فقط از سوی مستاجران پرداخت خواهد شد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا