چهاردهمین اجلاس سازندگان و طراحان​

برای پنجمین سال در منطقه یک تهران

تاریخ برگزاری : ۱۰ و ۱۱ آبان ۱۴۰۲   ساعت : ۹ تا ۱۷
مکان : تهران مرکز همایش‌های آسمان زعفرانیه

رونمایی از طرح ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی

روز شمار تا آغاز برنامه
روز
ساعت
دقیقه

دبیرخانه : ۲۲۸۵۳۵۳۰-۰۲۱

سرفصل ها و مخاطبین​

مخاطبین

سازندگان و سرمایه گذاران منطقه یک و مناطق برخوردار تهران و کشور ، منتخبی از معماران و مهندسین مشاور صاحب نام ، مدیران شهرداری منطقه یک ، مدیرانی از شورای شهر تهران و شهرداری تهران

موضوع محتوایی برنامه

رونمایی از کمپین ساخت ۱۰۰ هزار واحد توسط سازندگان مناطق برخوردار در این گردهمایی برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام ، برگزاری پنل های تخصصی بررسی چالش های ساخت و ساز در منطقه یک ، برگزاری پنل های ارائه پروژه های شاخص در منطقه یک ، نمایشگاه تقاطع با حضور پروژه های منطقه یک

فضای نمایشگاهی

نمایشگاهی خصوصی با ۲۰ غرفه VIP به‌ طور ویژه برای برندها آماده شده است.

 

نمایشگاه پروژه های منطقه یک

نمایشگاه معماری و سازندگان صنعت ساختمان با عنوان” تقاطع” همزمان با برنامه برگزار می شود. در این نمایشگاه پروژه های در حال ساخت ، پروژه های آماده فروش و پروژه های تکمیل شده شاخص منطقه یک با حضور سازنده پروژه و معمار آن برگزار می شود.

مروری بر دوره های گذشته

در گردهمایی گذشته، بیش از هزار و پانصد سازنده و معمار برجسته به عنوان منتخبان، در چهارمین دوره این گردهمایی حضور یافتند.

سخنرانان و ارائه دهندگان پیشین

سوالی دارید؟

درباره برگزار کننده این رویداد

مجتمع رسانه‌ای ساختمان-صما ، با بیش از ۱۸ سال سابقه یکی از برجسته‌ترین موسسات رسانه‌ای کشور به صورت تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می‌شود. این مجتمع با هدف ارتقاء و توسعه فرهنگ ساخت‌وساز در ایران فعالیت می‌کند. در طول سال‌های فعالیت، انتشار مجله ساختمان ، سایت خبری صما و متنوع‌ترین برنامه‌ها از جمله بیش از ۱۳ دوره اجلاس های سازندگان و طراحان را در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و اصفهان همچنین برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و کمپین‌ها با موضوعاتی مانند ساختمان پایدار، نما و ایمنی ، برگزاری جشنواره‌های مانند انتخاب چهره‌ی سال صنعت ساختمان و جایزه معماری تهران را برگزار کرده است. فعالیت‌های این مجتمع فراتر از حدود ایران می‌رود و در کشورهای حوزه GCC نیز نام ایران را در صنعت ساختمان جهانی معروفی کرده است. مجله ExpoPulseنیز یکی از رسانه های بین المللی وابسته به این گروه می باشد.