چهاردهمین اجلاس سازندگان و طراحان​

برای پنجمین سال در منطقه یک تهران

تاریخ برگزاری : ۱۰ و ۱۱ آبان ۱۴۰۲   ساعت : ۹ تا ۱۷
مکان : تهران مرکز همایش های صدا و سیما

رونمایی از طرح ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی

روز شمار تا آغاز برنامه
روز
ساعت
دقیقه

دبیرخانه : ۲۲۸۵۳۵۳۰-۰۲۱

سرفصل ها و مخاطبین​

مخاطبین

سازندگان و سرمایه گذاران منطقه یک و مناطق برخوردار تهران و کشور ، منتخبی از معماران و مهندسین مشاور صاحب نام ، مدیران شهرداری منطقه یک ، مدیرانی از شورای شهر تهران و شهرداری تهران

رونمایی از کمپین ساخت ۱۰۰ هزار واحد توسط سازندگان مناطق برخوردار در این گردهمایی برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام ، برگزاری پنل های تخصصی بررسی چالش های ساخت و ساز در منطقه یک ، برگزاری پنل های ارائه پروژه های شاخص در منطقه یک ، نمایشگاه تقاطع با حضور پروژه های منطقه یک

نمایشگاهی خصوصی با ۲۰ غرفه VIP به‌ طور ویژه برای برندها آماده شده است.

 

نمایشگاه معماری و سازندگان صنعت ساختمان با عنوان” تقاطع” همزمان با برنامه برگزار می شود. در این نمایشگاه پروژه های در حال ساخت ، پروژه های آماده فروش و پروژه های تکمیل شده شاخص منطقه یک با حضور سازنده پروژه و معمار آن برگزار می شود.

مروری بر دوره های گذشته

در گردهمایی گذشته، بیش از هزار و پانصد سازنده و معمار برجسته به عنوان منتخبان، در چهارمین دوره این گردهمایی حضور یافتند.

سخنرانان و ارائه دهندگان پیشین

سوالی دارید؟

درباره برگزار کننده این رویداد

مجتمع رسانه‌ای ساختمان-صما ، با بیش از ۱۸ سال سابقه یکی از برجسته‌ترین موسسات رسانه‌ای کشور به صورت تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می‌شود. این مجتمع با هدف ارتقاء و توسعه فرهنگ ساخت‌وساز در ایران فعالیت می‌کند. در طول سال‌های فعالیت، انتشار مجله ساختمان ، سایت خبری صما و متنوع‌ترین برنامه‌ها از جمله بیش از ۱۳ دوره اجلاس های سازندگان و طراحان را در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و اصفهان همچنین برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و کمپین‌ها با موضوعاتی مانند ساختمان پایدار، نما و ایمنی ، برگزاری جشنواره‌های مانند انتخاب چهره‌ی سال صنعت ساختمان و جایزه معماری تهران را برگزار کرده است. فعالیت‌های این مجتمع فراتر از حدود ایران می‌رود و در کشورهای حوزه GCC نیز نام ایران را در صنعت ساختمان جهانی معروفی کرده است. مجله ExpoPulseنیز یکی از رسانه های بین المللی وابسته به این گروه می باشد.