برای خرید آپارتمان در منطقه «دو» تهران، چقدر باید هزینه کرد؟

سعادت آباد، صادقیه، مرزداران، برخی مناطق پونک و … جزو منطقه دو تهران به حساب می‌آید که قیمت ملک در آن‌ها بالا است. در این مطلب قیمت و مشخصات ملک در این منطقه بررسی شده است.

به گزارش صما و به نقل از اقتصاد آنلاین، ارزش آپارتمان نوساز ۱۷۵ متری و ۲ اتاق خواب در ستارخان که یکی از محله‌های معروف غرب تهران است و امکانات رفاهی گسترده‌ای دارد، ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

برای خرید آپارتمانی ۷۰ متری، دو خوابه در طرشت که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد نیز به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

یک واحد آپارتمان ۱۸ ساله در شهرک‌غرب که متراژی معادل ۱۱۴ متر و ۳ خواب داشته باشد، در روزهای گذشته با قیمتی معادل ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

سرمایه لازم برای خرید واحد آپارتمانی ۲۹ ساله در صادقیه که متراژی معادل ۱۴۳ متر و ۳ خواب داشته باشد، ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی نوساز در گیشا(کوی‌نصر) با متراژ ۸۴ متر و ۲ اتاق خواب، ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحدی در سعادت‌آباد که ۹۶ متر باشد و ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد، ارزشی معادل ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

واحدی نوساز در پونک که ۵۱ متر داشته باشد و تک خوابه باشد، با مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

آپارتمانی ۱۲ ساله در فرحزاد با متراژ ۱۰۶ متر‌ و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

خروج از نسخه موبایل