شبکه اطلاع رسانی مسکن، ساختمان، حمل و نقل ایران

امـروز: یکشنبه, 10 اسفند 1393
 • صمایک کارشناس مسکن در گفتگو با «صما» پیش بینی کرد:

  تداوم وضعیت فعلی بازار مسکن در سال آینده  

  یک کارشناس مسکن با تاکید بر تداوم وضعیت فعلی بازار مسکن در سال آینده گفت: در سال 94 تغییر محسوسی در قیمت مسکن به وجود نخواد آمد.
 • صمانایب رییس کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با «صما»:

  تدوین برنامه راهبردی، مسکن را از رکود خارج می کند 

  نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعتقاد به اینکه چالش‌های موجود در مسکن تنها با تدوین جدول راهبردی، قابل حل است، گفت: تا زمانی که دولت و مجلس به سمت تهیه جدول برنامه‌ریزی راهبردی و مالی در بخش عمران پیش نروند مسکن از رکود خارج نمی‌شود.
 • صماچهاردولی:

  استیضاح وزیر حلال مشکلات راه و مسکن نیست 

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه با استیضاح وزیر مشکل وزارت راه و شهرسازی حل نخواهد شد،گفت: کسی که می تواند در این شرایط به یاری وزارتخانه بیاید شخص رئیس جمهور است که باید با ورود به این حوزه همانند بخش سلامت و بهداشت حوزه مسکن را هم ساماندهی کند.
 • صمایک منبع آگاه درگفتگو با «صما» مطرح کرد:

  موافقت با ساخت بلندمرتبه‌ترین برج در کشور 

  درحالی که چندی پیش رئیس شورای عالی معماری و شهرسازی کشور از مخالفت خود با ساخت برج تجاری در خیابان یوسف آباد به دلیل غیرکارشناسی بودن آن خبر داد، اما همزمان یک منبع آگاه از موافقت کمیسیون ماده پنج با این امر خبر داد به طوری که به دنبال این تصمیم، ساخت بلندمرتبه ترین برج کشور که برجی 75 طبقه درخیابان یوسف آباد است، کلید خواهد خورد.
 • صمامدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در گفتگو با «صما»:

  طرح های وزارت راه، مقدمه اجرای طرح جامع مسکن است/ بازار آرام مسکن در سال 94 

  مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های متعدد وزارت راه و شهرسازی در خصوص تولید مسکن، مقدمه‌ای برای اجرای طرح جامع مسکن است گفت: وزارت راه و شهرسازی علاوه بر اینکه در بخش بازنگری طرح جامع مسکن به شکل همه جانبه وارد شده، در مسیر برنامه‌ریزی خود برای تامین مسکن مورد نیاز اقشار مختلف جامعه، گروه‌های هدف متعددی را مد نظر قرار داده است.
 • صما«صما» تحلیل می کند:

  مردم برای خرید خانه چشم به تسهیلات نداشته باشند 

  صما: طی روزهای اخیر، نبود جای نگرانی در بحث تامین تسهیلات مسکن، در حالی از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شده که دیدگاه‌های مختلفی در این باره وجود دارد و اقتصاددانان از کمبود منابع مالی در بانک‌ها می‌گویند.
[توقف]

وینتک

شرکت اکسیر شرق

ساختمان

اخبار انبوه سازان

نامزدهای چهره سال