امـروز: جمعه, 03 مرداد 1393

سوپر پایپ

نمایشگاه ساختمان اصفهان

پوشش باران

ساختمان

ساختمان

مجتمع رسانه ای صنعت ساختمان و راه کشور

شبکه تصویری ساختمان

sms-baner.png

معماری نیوز

دپارتمان بیمه ساختمان

email-baner.jpg

KALINIK-MAJAZI-copy.png

 • صمادر گفتگو با پیمانکاران حوزه های عمرانی مطرح شد:

  انتقاد پیمانکاران از اجرای سلیقه ای قوانین/ حرفه عمرانی سیاسی شده است 

  صما: هفته گذشته مراسم افطاری کانون سراسری پیمانکاران عمرانی با حضور دکتر محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رييس شوراي هماهنگي تشكل‌هاي مهندسي، صنفي ‌و حرفه‌اي، اعضای هیئت مدیره تشکل های ساختمانی، اعضای هیئت مدیره کانون سراسری پیمانکاران عمرانی و تعدادی از اعضای هیئت مدیره انجمن های استانی برگزار شد.
 • صمادر میزگرد بررسی مشکلات حوزه تولید در "صما"مطرح شد:

  دلالان به برند جامعه تبدیل شده اند/ جراحی اقتصاد دولتمردانی باشهامت می طلبد 

  صما: مشکلات و چالش های پیش روی بخش تولید و صنایع کشور، به ویژه در شرایط بی ثبات اقتصادی موجود که طی ماه های اخیر رکود نیز به آن اضافه شده است، بحث جدیدی نیست. بر همین اساس سایت صما طی برگزاری میزگردی با حضور تعدادی از نمایندگان تشکل های ساختمانی و فعالان بخش خصوصی اقدام به برگزاری میزگردی کرد که در آن معضلات مورد بحث و بررسی کارشناسان حاضر در این جلسه قرار گرفت.
 • صما«صما» تحلیل می کند:

  لطماتی که از بی فرهنگی در صنعت ساختمان خورده ایم 

  صما: نقش فرهنگ در تمامی زمینه ها و بخش ها بی بدیل و حیاتی است. فرهنگ آن چیزی است که مردم با آن زندگی می‌کنند. فرهنگ از آنِ مردم است. ادوارد برنت تایلر، انسان شناس برجسته، فرهنگ را مجموعه پیچیده‌ای از دانش‌ها، باورها، هنرها، قوانین، اخلاقیات، عادات و هرچه که فرد به عنوان عضوی از جامعه از جامعه خویش فرا می‌گیرد، تعریف می‌کند. هر منطقه از هر کشوری می‌تواند فرهنگی متفاوتی با دیگر مناطق آن کشور داشته باشد. فرهنگ به وسیله آموزش، به نسل بعدی منتقل می‌شود.
 • صما«صما» بررسی می کند:

  آقای رئیس جمهور نیم نگاهی هم به مسکن وساختمان بیندازید! 

  صما- گروه مسکن: هفته گذشته در حالی رییس جمهور و اعضای هیئت دولت با مقام معظم رهبری دیدار کردند که در جریان این دیدار، حسن روحانی گزارشی از فعالیت های 11 ماهه دولت یازدهم و چشم انداز برنامه های پیش رو ارائه داد. رییس جمهور در این گزارش مواردی را به عنوان مهمترین فعالیت ها و برنامه های دولت یازدهم برشمرد.
 • صماعضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با «صما»:

  حوزه مسکن با ضرب و زور تعیین تکلیف نشود 

  عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به برخی از انتقادات نسبت به عملکرد وزیر راه وشهرسازی در مورد مسکن مهر گفت: حق هر دولتی است که سیاست های مدنظرش را در حوزه مسکن دنبال کند و نمی توان با ضرب و زور دولت ها را وادار کرد که سیاست گذاری هایش را بر اساس سلایق دیگران دنبال کنند.
[توقف]

اخبار نظام مهندسی ساختماناخبار انبوه سازان